اطلاعات ارسال :
در تلاشیم از فرآیند ارسال محصولات آشپزخانه فزی تجربه خوبی را داشته باشید.
در صورت بروز مشکل با پشتیبانی تیم (شماره تماس پشتیبانی :  ۰۹۰۲۶۷۰۱۵۳۷ ) تماس بگیرید و یا در اپلیکیشن واتس اپ پیام بگذارید .
ارسال سفارش های شهر تهران :
در حال حاضر سفارش های شهر تهران به دو صورت پست پیشتاز و پیک داخل تهران در دسترس شما عزیزان قرار دارند .
پیک داخل تهران فقط برای محصولات کوکینگ لاینر امکان پذیر می باشد . در صورتی که مایل به ارسال سفارش از طریق پیک بودید باید در قسمت یادداشت مشتری در سایت ” درخواست پیک موتوری” را بنویسید و طی هماهنگی با شما در مورد مبلغ پیک و زمان ارسال ، بسته
شما با پیک ارسال میشه.
ارسال بسته های پیشتاز برای کوکینگ لاینر از زمان ثبت سفارش شما بین ۱ تا ۲ روز کاری تحویل پست و پس از ارسال کد رهگیری برای شما پیامک میشه .
ارسال محصولات چوبی فقط با پست پیشتاز امکان پذیر می باشد و با بازه زمانی ۱ تا ۱۰ روز آماده سازی تحویل اداره پست خواهند شد .
بسته شما بین ۲ تا ۴ روز پس از تحویل به پست به دستتون میرسه .
ارسال شهرستان :
ارسال شهرستان با پست پیشتاز میشه .
از زمان ثبت سفارش محصولات چوبی تا تحویل به اداره پست بین ۱ تا ۱۰ روز کاری زمان میبره تا سفارشات شما آماده بشن . برای سفارشات غیر از محصولات چوبی مثل کوکینگ لاینر پس از ثبت سفارش ۱ تا ۲ روز کاری بعد بسته شما تحویل اداره پست میشه.
بسته شما بین ۲ تا۶ روز پس از تحویل به پست به دستتون میرسه و این زمان بستگی به استان مقصد شما داره پس با کد پیگیری به راحتی میتونید مرسوله خودتون رو ردیابی کنید .
هزینه ارسال :
هزینه ارسال با پیک موتوری  از شرق تهران تا درب منزل بر اساس اپلیکیشن های مرتبط محاسبه و از شما نقدا توسط پیک دریافت میشه.
هزینه ارسال پست پیشتاز برای کالای سبک ۱۷ هزار تومان
و برای کالای سنگین ۲۵ هزار تومان محاسبه میشه.